seo konzultace

Linkbuilding a seo

face.jpg
Přihlaste se k odběru novinek na stránkách
Nebo použijte RSS kanál

Prodej A Pronájem Bytů Bez RealitkyProdej bytů bez realitky je zajímavý způsob obchodování s nemovitostmi. Majitelé často realizují prodej přes realitní kancelář. Pokud si zvolíte nesolidní realitní agenturu, existuje riziko zkomplikování transakce.


Pronájem bez realitky Praha i pronájmy bytů bez realitky na webu Realitka-Zdarma.cz je varianta, jak ušetřit.


Prohlídky nemovitosti jsou nutnou součástí každého obchodu. Jasnou věcí je úklid, ale i vyklizení přebytečných věcí. Větší prostor je pro poptávajícího atraktivnější, také schovejte své osobní věci, zájemce může odradit i drobnost. Je důležité ponechat zájemci prostor, pro nerušenou prohlídku nemovitosti a zodpovědět všechny dotazy. I děti by měli vědět, co zájemcům říci. Pokud si domluvíte prohlídku, neměli byste ji zbytečně rušit. Kalkulujte s tím, že část lidí, kteří Vás kontaktují, budou realitní makléři a snílci, kteří navštěvují nemovitosti v roli potenciálního kupce, ale ve skutečnosti zájem o koupi nemají a jen se chodí dívat. Od zájemců si vezměte kontaktní údaje. Mají-li vážný zájem o koupi, zeptejte se na způsob financování. Spousta lidí počítá s tím, že si vyberou nemovitost a pak si půjčí. Vyřízení financování ale může trvat dlouho, proto je dobré, pokud mají již přislíbený úvěr od některé banky. Námitky, které budou zájemci mít, reflektujte a pokuste se je do příští prohlídky odstranit.


Při předání nemovitosti myslete na předávací protokol, kde vyplňte stav nemovitosti, jejího zařízení, měřičů a doplňte ho o fotky. Dále se musí podat návrh na vklad práva do katastru nemovitostí a daňové přiznání.


Na webu Realitka-zdarma.cz najdete další informace katastru nemovitostí ale i vzorové smlouvy pro pronájem bez realitky.


Více by se mohlo hodit:nahlédnutí do katastru zde

26.03.2013 22:11:45
dusthuvosuf15
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one